Michaela Kališová

Rada by som Vám priblížila, prečo som si vybrala ako miesta pôsobenia práve OVB Allfinanz Slovensko a.s. a Mertel s.r.o.

OVB Allfinanz Slovensko a.s.je najsilnejšia sprostredkovateľská spoločnosť spomedzi konkurencie. Je taktiež najstabilnejšiou, na slovenskom trhu už od roku 1993 a spolupracuje s viac ako 30 produktovými partnermi. Preto vieme našim klientom poskytnúť to správne riešenie z viacerých možností. O dianí na finančnom trhu sme včas informovaní, preto aj naša komunikácia voči klientom obsahuje vždy aktuálne dáta. Dostávame priestor na vzdelávanie a školenia, preto neustále napredujeme. V rámci OVB som súčasťou štruktúry OVB Valentovičovi, ktorá poskytuje rodinné a priateľské zázemie, stabilitu, podporu, vysokú odbornosť a inovatívnosť.

Mertel s.r.o. je na trhu od roku 2005 a táto eventová agentúra ma oslovila najmä realizáciou rôznorodých projektov – od konferencií, cez výstavy a promo kampane, až po VIP gala večierky, skvelou firemnou kultúrou, kreativitou, vášňou pre digitalizáciu a neustále napredovanie. Tu mám možnosť pracovať ako s komerčnými klientmi, tak aj so štátnymi inštitúciami a ministerstvami, preto som mala možnosť stretnúť sa s množstvom inšpiratívnych ľudí.

Prečo financie?

V mojich očiach sa téma finančnej gramotnosti čím ďalej tým viac dostáva do popredia a to cez rôzne kanály. Televízne a rozhlasové média, tlač, diskusie, eventy pokrývajú a vysvetľujú systém vyplácania dôchodkov a ich (nepriaznivej) budúcnosti, výhody a nástrahy investovania, inflácie, zavedenie predmetov finančnej gramotnosti do škôl a podobne. Preto v tom vidím zmysel a chcem byť v tejto oblasti zorientovaná. Zlé rozhodnutia nás naozaj môžu stáť majetok, preto je potrebné radiť sa s odborníkom. A keďže si zčasu načas užívam aj prezentovanie, veľmi rada organizujem Kurzy finančnej gramotnosti, kde účastníkom poskytujem prierez informácií z finančného trhu. Zároveň v našej štruktúre organizujeme aj spoločenskú hru, finančná sloboda, ktorá poskytuje praktickú skúsenosť.

Prečo eventy?

Dôvod je veľmi jednoduchý – pocit naplnenia, keď ste súčasťou niečoho, na čom ste týždne pracovali, zažijete event fyzicky, stretnete sa s klientom a s účastníkmi osobne, spoznáte nových ľudí, vidíte naživo to, čo ste si pri prípravách len predstavovali. Bodkou za úspešnou realizáciou eventu je spokojný klient, ktorý vám odovzdá slová úprimnej vďaky. No a v neposlednom rade, každým eventom sa produkčný tím utužuje a stáva sa neprekonateľným. 🙂

V oboch oblastiach využívam angličtinu, či už pri spolupráci s medzinárodnými spoločnosťami alebo klientmi zo zahraničia.

Sme skvelý team

Je dôležité povedať, že nie som na všetko sama. Od precízneho asistenta, obchodných partnerov, manažérov na vyššej úrovni, mentálnych trénerov, finančných partnerov a samotných kolegov vytvárame spoločný tím s jasným cieľom. Som presvedčená, že naša kvalitná práca prinesie stále viac príležitostí a ak chcem, aby sme aj naďalej pracovali na veľmi vysokej úrovni nemôžem stačiť na všetko sama. Uvedomujem si, že najvyššia forma manažovania je delegovanie. Náš etický kódex hovorí o tom, ako sa správať na finančnom trhu a akým smerom sa majú Valentovičovci uberať. Ak chceš byť aj ty súčasťou skvelého tímu, tak si na správnej stránke.

child_friendly

Moja cesta

 

Toto sme my. Sila tímu je viac ako sila jednotlivca.